Karstie_39

MANAS LIELĀS GRIEĶU KĀZAS

 

Manas Lielās Grieķu Kāzas

uz grieķu tradicionāla kuģa klāja!

21. septembrī

Kāzu ceļojums - īpašs ceļojums, kur visam jābūt pārdomātam līdz sīkumiem, jo tas ir viens no spilgtākajiem notikumiem Jūsu dzīvē. Medusmēneša pavadīšanas vietai jābūt īpašai un unikālai, bet galvenais, tai harmoniski jāsaskan ar Jūsu iekšējo pasauli un garastāvokli. Smilšu pludmale vai lielpilsēta, kalni vai mežezers - izvēlei jāatspoguļo Jūsu vēlmes un sajūtas.

 

„Manas lielās grieķu kāzas" - skaists pasākums mīlošiem pāriem, kuru sacerēja „Mouzenidis Travel" kāzu eksperti. Ceremonija jau kļuva par elegantu vasaras tradīciju, bet pievienoties tai var gan jaunlaulātie, gan pāri, kuri jau sen ir precējušies un izlēmuši atkal nokļūt romantikas atmosfērā, tie, kuri ir iemīlējušies, kuri sapņo pielaikot greznos līgavas un līgavaiņa apģērbus.

 

21.09.2015 viesnīcā Potidea Palace Bomo Club tiks organizēts projekts "Manas lielās grieķu kāzas" ar simbolisku ceremoniju. Kompānija "Mouzenidis Travel" dāvinās dalībniekiem svinības, patiesas emocijas un brīnišķīgi svētki.

 

Ceremonija, kura katru gadu vasarā notiek izvēlētās un īpaši romantiskās Grieķijas vietās, notiek pēc „Mouzenidis Travel kāzu ekspertu scenārija, bet katrs pāris var papildināt svētkus ar pašu spilgtajām notīm.

 

Sapņu kāzās var būt viss, ko tikai var vēlēties vai iedomāties! Izsmalcināta viesnīca, kuru piepilda siltu jūtu atmosfēra un lieliski servisi?

 

Potidea Palace Bomo Club, ekskluzīva viesnīca. Tā ir īsta pils kūrorta krastmalā, kas atrodas pārsteidzoši skaistā vietā: starp diviem līčiem, uz zemesraga, pie pašas jūras, ar aizraujošu panorāmskatu uz Olimpu.

 

Grieķijā ir tik dabiski sajusties par skaistu dievieti- tāda iespēja ir katrai līgavai, kura ir „Manas lielās grieķu kāzas" dalībniece! Un nav svarīgi, ja līgavas tērps ir veidots pēc mūsdienu modes, galvenais- sajust dievišķo apbrīnu, bet laimīgu un starojošu smaidu mūsu mīlniekiem netrūks!

Privātais Partenons? Lūdzu! Starp citu, tieši tas kļūst par mūsu kāzu parādes atskaites punktu...

Nākamie jaunlaulātie, tie kuri ir iemīlējušies un vienkārši romantiķi! Pievienojieties!

Iedvesmojieties! Mīliet! Senā, skaistā un gudrā Ellada stiprinās jūtas un saglabās uguni sirdīs!

Uzdāviniet sev un saviem mīļajiem neaizmirstamu un romantisku kāzu ceļojumu uz Grieķiju - dievu, mīlestības un skaistuma valsti!

 

Paketes cenā ietilpst:

ceremonija Partenonā viesnīcas teritorijā;

• šampanieša pudele 2 personām;

• līgavas pušķis;

• piespraude līgavainim;

• balti baloži;

• romantiskas vakariņas;

• kāzu torte;

• muzikālais pavadījums ceremonijas laikā;

• izklaides programma;

• fotogrāfa pakalpojumi (2 stundas - kopējā fotosesija);

• uguņošana

Paketes cena: pārim no 640 €

 

 

 

ONLINE REZERVĒŠANA↓