Dominikana

DOMINIKĀNA

 

Viens no pēdējo gadu lielākajiem atklājumiem tūrisma jomā - Dominikānas Republika. Te ir viss, kas nepieciešams perfektai atpūtai un priekam - baltas pludmales, tirkīza ūdeņi, palmas, plaši kūrorti, ekskursiju izbraucieni ar laivu, kokteiļi kokosriekstu traukos, gardas zivis un augļi. Te atpūsties varēs ikviens.

Senāk Dominikāna piederējusi gan spāņiem, gan francūžiem, gan bijusi pievienota Tahiti. Paliekas atstājušas visas kultūras, lai gan visstiprāk jūtama spāņu ietekme, tieši valodas un kultūras ziņā.

 

Boca Chica ir maza pilsēta netālu no Dominikānas Republikas galvaspilsētas Santo Domingo. Kūrortā varēsiet izbaudīt skaidrus, paseklus, zilus ūdeņus, baltsmilšu pludmali un koraļu rifu. Boca Chica pludmale tiek uzskatīta par vienu no labākajām pludmalēm pasaulē. Šeit dzīve rit „merenge” ritmā, tās melodija skan no daudzajiem restorāniem un bāriem,kurus atradīsiet jūras krastā.Garlaicīgi šeit nebūs nevienam, jo kūrorta nakts dzīve ir elektrizējoša,tā ievilks savā vilinājumā ik vienu. Dejā roku rokā dodas vietējie iedzīvotāji ar tūristiem,kas dod lielisku iespēju iepazīt tuvāk valsts kultūru.

Bellevue Dominican Bay cena no737 €

Be Live Experience Hamaca cena no776 €

Don Juan Beach Resort cena no798 €

Punta Cana ir slavena un pazīstama kā viens no populārākajiem galamērķiem Karību jūras piekrastē un ir viena no labākajām pludmalēm Dominikānas Republikā.Atrodas labi attīstītā reģionā. Punta Cana ir kūrorts, kuru noteikti jāapmeklē,ja iedomājaties vārdus - silts, tropisks un skaistums. Kūrorts piedāvā iespēju nodarboties ar dziļjūras zveju, tam tiek rīkotas īpašas ekskursiju grupas. Paradīze zemes virsū ik vienam, kuram tuvi ir koraļļu rifi, daivings, snorkelēšana un sakārtotas pludmales.

 

Grand Bahia Principe Bavaro Resort cenas no 967 €

Tropical Princess Beach Resort cenas no 984 €

IFA Villas Bavaro Resort & Spa cenas no 989 €

 

Informāciju par citām viesnīcām, lidojumiem un noteikumiem iegūsiet sazinoties ar mums: info@skylinetravel.lv vai zvanot 20034715

 

ONLINE REZERVĒŠANA↓