Papildus pakalpojumi

Pakalpojumi

 

Līdztekus ceļojumiem uz dažādām pasaules valstīm un kūrortiem esam sagatavojuši plašu papildpakalpojumu klāstu – lai Jūsu atpūta un tās organizācija prasītu vēl mazāk rūpju, būtu tiešām komfortabla:


"Premium Economy Class":


 • Vietas lidmašīnas pirmajās rindās (tikai turp vai turp un atpakaļ) čarterreisos no Rīgas.
 • Daudzveidīga ēdināšana un dzēriens lidojuma laikā (ēdiens un dzēriens jāizvēlas vēl pirms lidojuma).
 • Atsevišķs reģistrācijas galdiņš lidostā "Rīga" (reģistrācija notiek pie atsevišķa reģistrācijas galdiņa, kas paredzēts Premium Economy vai Business klases pasažieriem).

 

Noteikumi un pakalpojuma saturs:

 • Pakalpojums tiek pasūtīts tūrisma aģentūrā, kurā tika veikta ceļojuma rezervācija. Pasūtot pakalpojumu, nepieciešams norādīt ēdināšanas tipa kodu vai vairākus kodus, kuri ir izvēlēti (tādā gadījumā, ja rezervācijā ir vairāk par vienu pasažieri un viņi izvēlējušies dažādus ēdināšanas tipus);
 • Pasažieriem vecumā līdz 14 gadiem, zīdaiņiem un invalīdiem tiek ierādītas sēdvietas 2. vai 3. krēslu rindā, jo saskaņā ar lidojumu drošības nosacījumiem 1. krēslu rindā šīs personas atrasties nedrīkst;
 • Cena: 35,00 EUR (vienā virzienā). Pasūtot vairāk par vienu ēdienu katram pasažierim, katra nākamā pasūtītā (papildus) ēdiena cena – 21,00 EUR (vienā virzienā). Pakalpojuma rezervēšanas laiks - ne mazāk kā 48 stundas līdz izlidošanai.

 

Apsveikums lidojuma laikā (jaunums):

 

 • Pakalpojuma cena - 35,00 EUR; iekļauts: dāvana; vietas pirmajās lidmašīnas rindās (reisā no Rīgas vai atpakaļ)*; atsevišķa reģistrācija lidostā "Rīga"**.
 • Pakalpojumu var pasūtīt gan tūrisma aģentūrā, rezervējot ceļojumu, gan arī pēc tam; vēlākais laiks pakalpojuma rezervēšanai – 48 stundas līdz lidojumam.

*Pasažieriem ar bērniem (līdz 14 g.v.), ar zīdaiņiem, kā arī invalīdiem vietas tiek ierādītas, sākot ar otro sēdekļu rindu, jo saskaņā ar lidojumu drošības noteikumiem, lidmašīnā viņi nedrīkst sēdēt pirmajā rindā. Vietas lidmašīnas salona pirmajās rindās tiek piešķirtas ne tikai jubilāriem vai jaunlaulātajiem, bet arī tiem pasažieriem, kas ierakstīti vienā rezervācijā kopā ar apsveicamajiem.

**Klientiem, kas izmanto "Premium Economy Class" atsevišķās reģistrēšanās pakalpojuma iespēju, jāreģistrējas secīgi rindas kārtībā – viņiem nav prioritātes attiecībā pret citiem klientiem, kas arī rezervējuši "Premium Economy Class" vai "Priority Check-in" pakalpojumus.

 


"Priority Check-in":


 • Pakalpojuma cena: 21,00 EUR. Tā ir fiksēta, konstanta cena un nav atkarīga no rezervācijā ierakstītā klientu skaita. Tūristi var iegādāties prioritārās reģistrācijas pakalpojumu gan rezervējot ceļojumu tūrisma aģentūrā, gan arī vēlāk. Vēlākais, kad to var izdarīt, ir ne mazāk kā 48 h līdz lidojumam.

Papildus bagāžas, sporta inventāra vai mājdzīvnieku pārvadāšana:


PAPILDUS BAGĀŽA

Maksa par pakalpojumu:

 • Сena par papildu bagāžas 1 kg (OW)                            –   7,00 EUR;
 • Сena par papildu bagāžas 5 kg (OW)                            – 21,00 EUR;
 • Сena par papildu bagāžas vienību līdz 20 kg (OW)          – 54,00 EUR.

 

*Pakalpojumu "Papildu bagāža" var saņemt tikai lidojot ar tūroperatora čarterreisiem, kas tiek nodrošināti sadarbībā ar a/k airBaltic; pakalpojuma iegāde ne vēlāk kā 48 h līdz lidojumam.

 

SPORTA INVENTĀRA PĀRVADĀŠANA:

Pakalpojuma cena:

 • "Sporta inventāra pārvadāšana" svarā līdz 32 kg* (OW, vienā virzienā) – 10,50 EUR.

 

*Pakalpojumu "Sporta inventāra pārvadāšana" var saņemt tikai lidojot ar tūroperatora čarterreisiem, kas tiek nodrošināti sadarbībā ar a/k airBaltic; pakalpojuma iegāde ne vēlāk kā 48 h līdz lidojumam; pakalpojums tiek apstiprināts tikai pēc iepriekšēja pieprasījuma un saskaņošanas, bagāžas vietu skaits sporta inventāra pārvadāšanai ir ierobežots.


MĀJDZĪVNIEKU PĀRVADĀŠANA:

Pakalpojuma cena:

 • Mājdzīvnieku pārvadāšana, svarā līdz 8 kg (OW, vienā virzienā)                     –   15,00 EUR

 

*Dzīvniekiem jāatrodas konteinerā (būrī), kura izmēri nepārsniedz 55х40х20 cm un kuram iekšienē piekļūst gaiss. Pārvadājamajam dzīvniekam jābūt ar starptautiski atzītu veterināro pasi. Pakalpojumu "Mājdzīvnieku pārvadāšana" var saņemt tikai lidojot ar tūroperatora čarterreisiem, kas tiek nodrošināti sadarbībā ar a/k airBaltic; pakalpojuma iegāde ne vēlāk kā 48 h līdz lidojumam.

 

"Park & Fly” autostāvvietas pakalpojums


Maksa par autostāvvietu - 3,50 EUR diennaktī.


 • Vieta automašīnai apsargājamā autostāvvietā ar diennakts videonovērošanu;
 • Tūristu nogādāšana no autostāvvietas līdz lidostai „Rīga” un, atgriežoties, no lidostas "Rīga” līdz autostāvvietai; palīdzība bagāžas iecelšanā un izcelšanā;
 • Atgriežoties no ceļojuma lidostā "Rīga", tūristam pēc bagāžas saņemšanas ir jāpiezvana autostāvvietas "Park & Fly" klientu dienestam pa tālruni (+371) 2009 3232, un jau pēc dažām minūtēm mikroautobuss nogādās tūristu/tūristus pie automašīnas.

 

 

Noderīga informācija


Par vakcināciju
Ja dodies ārpus Latvijas, informāciju par nepieciešamajām vakcīnām meklē ŠEIT!

Par laika zonām
Informāciju par to, kādā laika zonā atrodas valsts, uz kuru dodieties ceļojumā, meklē ŠEIT!

Par valūtām
Informāciju par aktuālajiem valūtu kursiem dažādām pasaules valūtām meklē ŠEIT!

 

 

 

 

ONLINE REZERVĒŠANA↓