Ceļojums uz nomaksu

Ceļojumi uz nomaksu (sadarbībā ar Lateko Līzings)

 

Rezervēšanas un saņemšanas noteikumi:

  • Klientiem tiek piedāvātas 2 kreditēšanas programmas opcijas: "Bez pirmās iemaksas" un "Pirmā iemaksa – 50%".
  • Minēto kreditēšanas programmu priekšrocības: nemainīga maksājuma summa katru mēnesi (tas ļauj reāli plānot budžetu); minimums aizpildāmo dokumentu, noformējot kredīta pieteikumu; kredīta priekšlaicīgas dzēšanas iespēja, maksājot procentus un maksu par apkalpošanu tikai par faktisko kredīta izmantošanas laiku; par kredīta priekšlaicīgu dzēšanu netiek piemērotas soda sankcijas; ir iespēja mainīt (pārcelt) maksājuma datumu.
  • Nomaksas līgums (bez pirmās iemaksas – līdz 2000 LVL; bet ja ceļojuma summa pārsniedz 2000 LVL, taču nav lielāka par 4000 LVL – tad noma
  • Pakalpojums "Ceļojumi uz nomaksu" tiek noformēts tūrisma aģentūrā, savukārt jautājuma izskatīšana par klienta iespēju iegādāties ceļojumu uz nomaksu aizņems vien kādas 20 minūtes (nomaksas līguma noformēšana iespējama gan darbdienās, gan brīvdienās).
  • "Nomaksa iespējama tikai veicot pirmo iemaksu" var tikt noformēts gan attiecībā uz visu ceļojumu, gan arī uz kādu tā daļu. Nomaksas termiņš: no 3 līdz 36 mēnešiem. Nomaksas kredīta potenciālais ņēmējs – LR iedzīvotājs ar pastāvīgu darba vietu, vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Nomaksas līguma noformēšanai nepieciešama tikai pase vai pensionāra apliecība.

 

 

Vārds, uzvārds:

Telefons:

E-pasts:

Ceļojuma galamērķis:

Ceļojuma datumi:

Ceļojums līzingā:Nomaksas ilgums, mēneši:

Pirmā iemaksa %:

Ceļojuma informācija (viesnīca, kūrorts, vai cita informācija kā arī jautājumi mums):

ONLINE REZERVĒŠANA↓